Bez premca: Barton ponovo najprgaviji fudbaler u Engleskoj

Midhat Šljivak

Iako prošlu sezonu nije nastupao u Premiershipu, Joey Barton i dalje nosi titulu najprgavijeg fudbalera u Engleskoj.

Fudbaler Queens Par Rangersa je prošlu sezonu proveo na posudbi u Marseilleu, ali to nije spriječilo glasače u anketi koju je organizovao AskMen, da ga ponovo proglase najprgavijim fudbalerom.

Barton je osvojio 32 procenta glasova, a iza sebe je ostavio Johna Terryja, Waynea Rooneya, te Luisa Suareza, koji je prije ankete važio kao favorit, zbog stalnih ispada na terenima.

Poredak najprgavijih fudbalera:

1. Joey Barton – 32%
2. John Terry – 29%
3. Wayne Rooney – 22%
4. Luis Suarez – 17%

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti