Bivši fudbaler FK Sarajevo postigao eurogol u crnogorskom derbiju

Sjajan pogodak Marka Ćetkovića

Na stadionu Pod Goricom danas je odigran derbi 18. kola crnogorskog šampionata. Domaća Budućnost je ugostila Sutjesku, a duel ove dvije ekipe je završen remijem (1:1).

Gosti iz Nikšića su do vodstva stigli u finišu prvog poluvremena preko nekadašnjeg veznjaka Sarajeva, Marka Ćetkovića.

Igrala se 43. minuta kada je Ćetković uputio pravu bombu prema golu Budućnosti i matirao golmana domaćih za 0:1.

Ipak, Budućnost je u 61. minuti uspjela uzvratiti. Miloš Mijić, koji je ovog ljeta dres tuzlanske Slobode zamijenio onime ekipe iz Podgorice, savladao je golmana Sutjeske za, ispostavilo se, konačih 1:1.

Sutjeska je nakon 18 kola crnogorskog šampionata prvoplasirana sa 33 boda na svom kontu, dok je Budućnost četvrta sa pet bodova manje.