Borac nastavio jurišati ka tituli, Kozari bod u Foči

Prva liga RS

D. Vejo

Danas je kompletirano i 21. kolo Prve lige Republike Srpske, a gdje je odigrano šest utakmica.

U derbiju kola, sastali su se Drina i banjalučki Borac u Zvorniku. Gosti iz Banja Luke do pogotka su stigli već u sedmoj minuti preko napadača Kunića koji ujedno postavlja i rezultat prvog poluvremena. Nakon predaha, domaćin je zaigrao nešto bolje, a trud je urodio plodom u 63. minuti kada Mazić pogađa za 1:1 i tako zaustavlja Borac u pohodu ka rekordu od 13 vezanih mečeva bez primljenog pogotka.

Do pobjede, banjalučki sastav stigao je u 87. minuti susreta, kada Puzigaća pogađa sa bijele tačke.

Danas je u Foči viđena prava golijada na meču između Sutjeske i Kozare, a isti je završio rezultatom 3:3.

Rudar je na svom terenu deklasirao dobojsku Slogu rezultatom 5:1, dok je Zvijezda 09 bila minimalna protiv Slavije (1:0).

Tekstilac nije uspio da pred svojom publikom savlada Podrinje, pa je tako nakon 90 minuta igre rezultat glasio 1:1.

Fenjeraš Borac je u Šamcu uspio da stigne do boda protiv Slobode iz Mrkonjić Grada (1:1).

Zaprati FK Borac, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: