Borac zasluženo pobijedio

Borac zasluženo pobijedio

Filip Tarik Dizdar

Komšijski derbi protiv Borca u momčadi Kozare neće pamtiti po lijepom, jer crveno bijeli nisu uspjeli da izbjegnu poraz, a to im je u najavama uoči utakmice bio jedini cilj.

"Primili smo gol u toj ranoj fazi utakmice i to kao da je odsjeklo noge mojim igračima. Pali smo totalno, prije svega na sredini terena i tako smo Borciu olakšali put do mpobjede", rekao je Vinko Marinović.

"Ovom rečenicom ne želim da umanjim pobjedu prvaka, koji je zasluženo osvojio tri boda. Mi jednostavno nismo imali snage za preokret", dodao je trener Kozare.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije