Bordeaux i Lyon podijelili bodove

Francuska liga

Bordeaux i Lyon odigrali su večeras neriješeno u prvoj utakmici 28. kola francuske Ligue 1.

Susret koji je odigran na stadionu "Matmut Atlantique" završen je rezultatom 1:1, a na otvaranju utakmice domaći su uspjeli doći do pogotka. Igrao se 16. minut kada je Vada nakon asistencije Kamanoa doveo Bordeaux do vodstva.

Sa rezultatom 1:0 se otišlo na poluvrijeme, da bi u nastavku Lyon krenuo snažno kako bi došao do poravnanja. To su konkretizirali devet minuta prije kraja utakmice, a strijelac gola za 1:1 bio je Mammana. To je ujedno bio i posljednji gol na ovom meču.

Bordeaux je ovim remijem ostao na petoj poziciji sa 43 boda, dok je Lyon na petom mjestu sa četiri boda više.