Bordeaux sa igračem manje do boda kod Nancyja

18. kolo Ligue 1

Ekipa Nancyja remizirala je danas sa Bordeauxom u susretu 18. kola francuskog fudbalskog šampionata, rezultatom 1:1 .

Prvo poluvrijeme nam je donijelo vodstvo domaćina. Bakar je u 32. minuti na asistenciju Heldera postigao gol za vodstvo svoje ekipe.

Boreaux je u posljednjim minutama prvog perioda igre ostao sa igračem manje nakon što je Biyogo Poko dobio drugi žuti karton.

U nastavku susreta, gosti iz Bordeauxa dolaze do poravnanja. Saivet je u 76. minuti na asistenciju Ben Khalfallaha postigao gol koji je njegovoj ekipi donio rezultatski egal.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Taj rezultat je ostao nepromijenjen do samog kraja pa su bodovi u ovom duelu podijeljeni.