Brahim Diaz doveo Real Madrid u vodstvo, pa gestikulacijom provocirao sudiju - Uspio se izvući

Jasan je i razlog

E. Ganibegović

Brahim Diaz doveo je Real Madrid u vodstvo protiv Brage. Potom je u proslavi gestikulacijom provocirao suca, no izvukao se bez kartona.

U okviru 4. kola Lige prvaka Real Madrid od 21 sat dočekuje Bragu. Trenutno je rezutat 1:0.

Počelo je loše po Real Madrid. Kepa je ispao iz sastava zbog povrede na zagrijavanju, a na gol je morao stati Lunin.

Već u šestoj minuti je Ukrajinac bio i heroj Reala. Odbranio je penal Djalou.

Igrala se 12. minuta kada je Brahim Diaz zatresao mreću gostiju, no njegov gol je poništen jer je sudija svirao faul.

Međutim, 15 minuta kasnije Brahim Diaz postiže gol koji nije poništen. Rodrygo je asistirao, a ovaj pogodio.

Proslavljajući pogodak provocirao je sudiju Halila Umuta Melera. Mimikom je pokazao na VAR.

Moglo mu se to obiti o glavu jer je asistent Rodrygo bio na ivici ofsajda, no nedozvoljene pozicije nije bilo.

Svakako mu je odlična stvar što se izvukao i nije dobio javnu opomenu. Cijelu situaciju pogledajte klikom OVDJE.

Inače, u 20. minuti vidjeli smo još jednu diskutabilnu odluku. Vazquez je počistio Brumu u svom kaznenom prostoru, ali drugi penal Braga nije dobila.

Podsjetimo, ranije danas u ovoj grupi Napoli i Union Berlin podijelili su bodove odigravši 1:1.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: