Bratstvo dočekuje Budućnost, Sloboda u Livnu

Prva liga Federacije BiH

Bratstvo dočekuje Budućnost, Sloboda u Livnu

Adnan Beganović

Danas i sutra na rasporedu je 6. kolo Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, a u derbiju kola Bratstvo će na domaćem terenu dočekati Budućnost.

Jedinstvo će u Bihaću danas snage odmjeriti sa Goraždem, dok će tuzlanska Sloboda prvi pozitivan rezultat na gostujućem terenu pokušati ostvariti u duelu sa Troglavom iz Livna.

Zanimljivo bi trebalo biti i u Kaknju gdje će četvrtoplasirani Rudar dočekati Vitez, dok će Čapljina na svom terenu snage odmjeriti sa bugojanskom Iskrom.

Posljednjeplasirani Krajišnik gostuje u Visokom kod Bosne, dok će krajiški derbi odigrati Podgrmeč i Krajina, a Branitelj će pred svojim navijačima snage odmjeriti sa Radničkim iz Lukavca.

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sloboda Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.