Danas je trebala biti donešena odluka o "slučaju Cassano", odnosno o ugovoru napadača Sampdorije, no ponovo je odgođena.
Iako ima ugovor do 2013. godine, Cassano je sve bliži odlasku iz Đenove. Naime, on je ranije vulgarno izvrijeđao klupskog predsjednika Riccarda Garronea, a ovaj je sve pak poslao na arbitražu, kako bi se ugovor raskinuo i prije njegova isteka.
U petak je bilo saslušanje, te je na istom obećano da će danas (ponedjeljak) biti donešena odluka, ali ista je prolongirana. Sve bi se trebalo znati najkasnije do četvrtka. U međuvremenu Cassana pozivaju brojni europski klubovi.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.