Catania "razbila" Bari

Serija A, 26. kolo

U prvoj utakmici 26. kola italijanske Serije A Catania je ostvarila vrijednu pobjedu nad Barijem (4:0).

Catania je pomalo iznenađujuće "razbila" desetoplasirani Bari rezultatom 4:0 u prvom susretu 26. kola italijanske Serije A.

Domaće je u 4. minuti do prednosti doveo Ricchiuti, a do kraja prvog dijela gostujuću mrežu zatresao je Llama.

Sve do posljednjih deset minuta golova nije bilo, a onda su Morimot i Martinez golovima zapečatili pobjedu Catanije, koja se polako ali sigurno izvlači iz donjeg dijela tabele.

Večeras se sastaju Lazio i Fiorentina, dok su ostali mečevi na rasporedu sutra.