Teme:

Nogometaši PSG-a osvojili su ove sezone duplu krunu.

Nakon što su osvojili prvenstvo, nogometaši PSG-a slavili su i u Kupu.

U finalu su bili bolji od drugoligaša Auxerrea s minimalnih 1:0.

Zaprijetili su Parižani u 17. minuti preko Cavanija, ali je Urugvajac pucao preko gola. Ibrahimović je u 32. minuti imao dobar pokušaj, no golman Auxerrea brani.

Šveđanin je prijetio i u 36. minuti, ali je Leon opet sjajno odbranio. Do poluvremena je i Motta imao šansu, no ostalo je 0:0.

Konačno je PSG u 64. minuti stigao do gola. Van der Wiel je sjajno centrirao, a Cavani matirao Leona.

Za Parižane je ovo deveti naslov Kupa, prvi od sezone 2009/10.