Čelik protiv Veleža do prve ovosezonske pobjede

Premijer liga BiH

Čelik protiv Veleža do prve ovosezonske pobjede

Čelik je na stadionu Kamberovića polje rezultatom 2:0 savladao Velež, te sasvim zasluženo došao do prve pobjede u ovoj sezoni.

Čelik je bolje otvorio utakmicu na Kamberovića polju, te od prvog sudijskog zvižduka krenuo ofanzivno ka golu Mostaraca. Bolja igra Zeničana krunisana je golom u 36. minuti utakmice.

Kuduzović je poveo akciju domaćina po lijevoj strani, potom centrirao za Mešanovića, koji odlično prima loptu i matira Bobića na golu Rođenih za vodstvo Čelika od 1:0.

Do kraja prvog dijela igre rezultat se više nije mijenjao, pa se na odmor otišlo pri prednošću Čelika od 1:0.

Nastavak je donio mnogo mirniju gru na terenu. Čelik je i dalje kontrolisao utakmicu, dok su se gosti iz Mostara uglavnom orijentisali na kontranapade.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Drugi gol Zeničani su postigli u 71. minuti, kada je slobodan udarac izveo Barać sa oko 25 metara i sjajno pogodio mrežu iza golmana Veleža za vodstvo Čelika od 2:0, što će se pokazati i kao konačni rezultat utakmice.

 

Zaprati NK Čelik, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
NK Čelik Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti