Četiri gola u Bijeljini u remiju Radnika i Krupe

Liga za prvaka

Fudbaleri Radnika i Krupe remizirali su (2:2) u susretu 7. kola Lige za prvaka.

Nakon uspavanke u prvih 10 minuta, prvi šut na gol je završio u mreži. Domaći su poveli i to golom Filipa Stojanovića, a pomogao mu je i Vukotić koji je zakačio loptu za prednost od 1:0.

Radnik je i u ostatku prvog poluvremena bio bolji tim i stvorili su još četiri zaista odlične šanse.

Stojanović je u 19. minuti ponovo u odličnoj šansi. Ipak, njegov šut brani sjajni Kutić, kao i u 30. minuti nakon šuta Srećkovića. Tri minute kasnije pokušao je i Ostojić, ali lopta je otišla preko gola.

Do kraja prvog dijela igralo se znantno slabijim tempom i na odmor se otišlo minimalnim vodstvom domaćeg tima.

Uvdonih 10-ak minuta nastavka donio je dosta uzbuđenja. Krupa je u 50. minuti došla do izjednačenja. Stefan Barić je napravio pravi slalom kroz odbranu Radnika i savladao je Lučića za 1:1.

Ipak, u 58. minuti novi gol u mreži gostiju. Vukotić u kaznenom prostoru ruši Ademovića, sudija pokazuje na bijelu tačku, a Stojanović je precizan izvođač za vodstvo domaćih od 2:1.

Do kraja utakmice još dosta uzbuđenja. Imao je Radnik šansu da riješi sve dileme oko pobjednika, ali su Janković i Kosorić promašili velike šanse i dali su nadu gostima.

Krupa je to iskoristila. Igrala se 88. minuta kada je dosuđen penal, a Milutinović je pogodio za konačnih 2:2.