Četiri igrača preskočila Vinodol

Četiri igrača preskočila Vinodol

Reprezentacija BiH je danas u Novom Vinodolskom odigrala kontrolnu trening utakmicu, protivnik je bio domaći sastav Vinodola trenutačno član četvrte HNL grupa Zapada.

Lokalni stadion je bio premali da primi sve one koji su došli vidjeti na licu mjesta reprezentaciju BiH i velike zvijezde, Džeku, Ibiševića, Misimovića, Salihovića i društvo,  na tribinama se mogao vidjeti i veliki broj navijača naše reprezentacije.

Naša reprezentacija je utakmicu počela u sastavu Begović, Damjanović, Milenković, Pandža, Rahimić, Bajramović, Salihović, Ibričić, Misimović, Ibišević i Džeko. U igri na jedan gol naši reprezentativci su podešavali nišanske sprave sve dok same završnice kada mrežu domaćih  uspijeva načeti Vedad Ibišević.

U nastavku susreta samo je Milenković ostao u igri iz prvog dijela, dok su priliku dobili Supić, Milenković, Mravac, Mirvić, Vladavić, Jahić, Berbrović, Medunjanin, Pjanić, Muslimović i Zec i ova postava je vrlo brzo uspjela povećati našu prednost prije svega zahvaljujući raspoloženom Zlatanu Muslimoviću koji je postigao dva gola. Svakako da je najviše pažnje privukao debitantski nastup  Harisa Medunjanina koji je pokazao za vrlo kratak period o kakvom se igraču radi. Nažalost njegov nastup je još uvijek pod velikim upitnikom.

Također treba istači podatak da je jedini svih 90 minuta na terenu proveo povratnik Ninoslav Milenković dok su duel protiv Vinodola preskočili kapiten Emir Spahić, Safet Nadarević, Samir Muratović, odnosno golman Kenan Hasagić koji će po svemu sudeći propustiti subotnji duel u Lisabonu. Do polaska u Lisabon, reprezentativci će sutra odraditi dva treninga, nakon drugog je planiran odlazak u Sarajevo, dok je let za Lisabon najavljen za petak u 10 sati.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.