Četiri pojačanja Slobode bez registracije

Mešanović, Bošnjak, Nikolić i Crnogorac

Četiri pojačanja Slobode bez registracije

Adnan Beganović

Iako je početak proljetnog dijela Premijer lige sve bliže, u tuzlanskoj Slobodi još uvijek ne znaju sa kojim će igračkim kadrom igrati u 16. kolu protiv Slavije.

Naime, zbog različitih problema čak četvorica igrača Slobode još uvijek nisu registrovana. Radi se o Alenu Mešanoviću, Staniši Nikoliću, Gradimiru Crnogorcu i Miljenku Bošnjaku.

Mešanoviću, Crnogorcu i Nikoliću bivši klubovi nisu izdali ispisnice, dok je Bošnjak kao igrač Croatije Sesvete bio učesnik afere Offside u Hrvatskoj i njegovo ime se našlo među optuženim za namještanje utakmica. Iz tuzlanskog kluba još uvijek čekaju službeni odgovor iz Hrvatskog nogometnog saveza imali li Bošnjak pravo nastupa u inostranstvu i može li uopšte biti registrovan.

U Slobodi su ipak uvjereni da će do početka prvenstva transferi Mešanovića, Crnogorca i Nikolića biti realizirani i to putem TMS-a (elektronskog bilježenja svih prelazaka).

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sloboda Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.