Cicinho donio bod Bologni

Serie A

Bologna i Roma odigrali su 1:1 na stadionu Renato Della`Ara u susretu 11. kola italijanske Serije A...

Činjenica da je Roma nakon pet uzastopnih gostujućih poraza u prvenstvu osvojila prvi bod ove sezone izvan Rima biće slaba utjeha simpatizerima Rome. Mnogi od njih vjerovatno su već slavili prvu gostujuću pobjedu, s obzirom da je Roma na ulasku u sudijsku nadoknadu vodila s 1:0. Bologna je izjednačila u drugoj minuti sudijske nadoknade. Nakon centaršuta s desne strane, Romin stoper Cicinho je glavom zatresao mrežu svog golmana Donija.

U prvoj odigranoj utakmici 11. kola Serie A, fudbaleri Torina pobijedili su Palermo kod kuće 1:0, a strijelac jedinog gola bio je Samuel minutu prije kraja meča.