
Prema nezvaničnim informacijama ovdje u Lisabonu se nalazi izmedju 10.00 i 15.000 navijača reprezentacije Bosne i Hercegovine.
Najvjerovatnije svi neće moći ući u stadion, ali se zato priprema veliko slavlje, u slučaju da Zmajevi večeras izbore povoljan rezultat u prvom susretu baraža sa selekcijom Portugala.
I dok navijači po ulicama i trgovima prijestolnice Portugala slave, selektor BiH Miroslav Blažević smtrno je zabrinut. Ćiru smo sreli ispred hotelskog lifta, odakle se zaputio u svoju sobu.
Selektore, kakvo je raspoloženje?
"Ma kakvo će biti moj sine. Mirza dragi u životu nisam bio zabrinutiji", kaze vidno zamišljeni Ćiro. "Večeras će biti jako teško, vidjećes".
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.