Manchester City će do kraja dana poslati ponudu za napadača Barcelone Davida Villu, tvrde svjetski mediji.
Navodno je City spreman Barceloni platiti između 50 i 60 miliona eura, kako bi na Etihad doveo reprezentativnog napadača Španije i nekadašnjeg fudbalera Valencije.
Menadžer Manchester Citya Roberto Mancini spreman je u ovom transferu Barceloni ponuditi Edina Džeku, s obzirom da bi u slučaju dolaska Ville u City postalo pretijesno u napadu Građana.
Današnji dan, posljednji ovog prelaznog roka, mogao bi biti veoma uzbudljiv...
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.