Manchester City je žestoko krenuo u novu sezonu Premiershipa ubjedljivom pobjedom nad Newcastleom od 4:0, ali su u ovom susretu ostali bez kapitena tima Vincenta Kompanyja.
Potvrdio je to i menadžer Cityja Manuel Pellegrini, koji će vjerovatno na duže vremena ostati bez kapitena tima.
"Ne mogu vam reći šta se tačnio desilo Kompanyju. Detaljniji pregledi će dati sve informacije. Mislim da se radi o težoj povredi", rekao je Pellegrini.
Ukoliko ostanu bez Kompanyja na duže vrijeme, Grđani bi mogli umjesto njega dovesti jednog igrača, a engleski mediji tvrde kako City želi fudbalera Reala Pepea, ali i iskusnog defanzivca Malage Martina Demichelisa.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.