City želi Bordeauxovog Diarru

Manchester City prati Bordeauxovog Alou Diarru, a defanzivni veznjak bi do kraja prelaznog roka mogao preseliti na Eastlands, prema riječima predsjednika francuskog kluba, Jean-Louisa Triauda.

Nakon impresivnih partija ove sezone u Ligue 1, Diarra je povezivan sa mnogim evropskim klubovima, a jedan od njih je i novi klub našeg Edina Džeke. No, Roberto Mancini još uvijek nije poslao konkretnu ponudu.

"Nismo još dobili ponudu Cityja. No, to ne znači da oni nisu blizu dovođenja Diarre", rekao je Jean-Louis Triaud.

Cijena 29-godišnjeg člana Boredeauxa se procijenjuje na šest miliona funti, a pomalo i čudi interes Građana za još jednog defanzivnog veznjaka.

Ipak, čelnici francuskog kluba su uvjereni da će Diarra uskoro biti na putu prema Eastlandsu i da je City najvjerovanije njegova nova destinacija.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.