Cluju pobjeda u Baselu

Liga prvaka

Rumunski Cluj napravio je sjajan posao u susretu play-offa Lige prvaka jer su kao gosti savladali Basel sa 2:1.

Oba tima su u prvom poluvremenu imala svoje prilike, ali je Basel bio nešto konkretniji, te su do prednosti stigli u samom finišu prvog poluvremena. Nakon ubacivanja iz kornera u gužvi se najbolje snašao Marco Streller koji je matirao gostujućeg golmana za vodstvo od 1:0.

Basel 1-0 CFR Cluj by simaotvgolo12

Nastavak susreta pripao je Cluju koji prvai preokret za samo pet minuta. Prvo u 66. minuti Modou Sougou poravnava rezultat na 1:1, da bi potom isti igrač u 71. minuti postigao gol za vodstvo Cluja od 2:1, što je bio i konačan rezultat susreta.

Basel 1-1 CFR Cluj by simaotvgolo12
Basel 1-2 CFR Cluj by simaotvgolo12