Copa: Pobjede domaćina
Andrés Ríos

M. Maksimović

Ekipe Universidad Católice, River Platea i Fluminensea su noćas ostvarile nove pobjede. U grupi pet, River Plate je deklasirao San Martin 5:0...

Hat- trik je postigao Sebastián Abreu. Po jedan gol su dodali Radamel Falcao García i Andrés Ríos. U istoj grupi Universidad Católica je pobjedio Américu 2:0. Gary Medelje bio strijelac 52. minuti, a konačan rezultat je postavio Darío Bottinelli u samoj završnici utakmice. Nakon šest kola River ima 12 bodova, America i Universidad Católica imaju po 9, dok je San Martin ostao na 6.

U grupi 8, Fluminense je golom Cicera iz 31. minuti, ostavrio minimalnu pobjedu nad LDU Quitom. Fluminense u grupi osam ima 13 bodova,LDU Quito ima tri manje, Arsenal de Sarandí je trenutačno na 9 bodova,a posljednje mjesto u grupi drži Libertad sa svega tri boda.