Ćorluka sve bliži Romi

Italijanska ekipa Rome pokušava u svoje redove dovesti Bosanca koji igra za Hrvatsku, člana Tottenhama Vedrana Ćorluku.

Hrvatski je internacionalac ove sezone nastupio u samo tri utakmice u dresu Tottenhama, te zbog toga strahuje za mjesto u ekipi Hrvatske za predstojeći Euro.

Ćorluka je stigao u Tottenham iz Manchester Citya za 6,6 miliona eura, ali je ove sezone izgubio mjesto u prvom timu na White Hart Laneu.

Za njega se sada zainteresovala Roma, koja je spremna Tottenhamu za njega platiti oko pet miliona eura.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti