Craiova živi od Koljića, novi gol sjajnog bh. napadača
Bivši napadač Krupe rešeta iz kola u kolo, postigao je novi pogodak za Craiovu i to mu je 10. u prvenstvu

Postigao 10. gol u Rumuniji

Bh. internacionalac Elvir Koljić nastavlja da rešeta mreže u Rumuniji.

Craiova je u 19. kolu rumunske lige ugostila posljednjeplasirani Volountari i nakon 35 minuta (do trenutka objave ovog teksta) bilo je 1:1.

Iako su gosti poveli golom Gadzea u 11. minuti, u 26. minuti je domaćima izjednačenje donio Koljić.

Meza je izveo korner, a Koljić glavom sjajno zabija i nastavlja svoju golgetersku seriju, a sada je na učinku od 10 golova i više od njega zabio je samo Tucudean iz Cluja.