CSKA Moskva osvajač Super kupa Rusije

CSKA Moskva pobjednik je ruskog Super kupa nakon trijumfa nad pobjednikom tamošnjeg nacionalnog Kupa, Rostovom.

Armejci su večeras trijumfovali rezultatom 3:1, nakon što su imali rezultatski zaostatak na pauzi između dva poluvremena. Rostov je poveo u 37. minutu preko Milića, da bi poravnanje donio Wernbloom pogotkom u desetom minutu nastavka.

Pola sata prije kraja utakmice gosti su ostali bez Gatcana koji je zaradio drugi žuti karrton. Minut kasnije dva žuta kartona u jednom minutu pokazana su i Kangi, pa je Rostov do kraja morao igrati sa devet igrača.

Brojčanu nadmoć CSKA je iskoristila i golovima Tošića i Doumbije došla do trijumfa od 3:1.