CSKA uvjerljiv u gostima kod Anžija

Ruska Premier liga

Nogometaši CSKA Moskve nisu imali većih problema na gostovanju kod Anžija u posljednjem susretu 22. kola ruske Premier lige.

Moskovljani su u posljednjem susretu 22. kola ruskog šampionata gostovali Anžiju, koji je zakovan za dno tabele sa samo 12 bodova.

Na istom odstojanju će klub u kojem je igrao i poznati Kamerunac Samuel Eto'o ostati i poslije ove utakmice.

Seydou Doumbia je presudio Anžiju s dva pogotka. Prvi je postigao u 26. minuti, a onda i drugi u 51. minuti za 2:0.

Konačan rezultat postavio je Nigerijac Musa u 76. minuti susreta. CSKA se sada bodovno izjednačio sa moskovskim klubovima Spartakom i Dinamom. Svi imaju po 40 bodova. Drugoplasirani Zenit ima bod više, a vodeći Lokomotiv je na 47 bodova.