Čudesna odbrana Ter Stegena nije mogla spasiti Barcelonu

Dva gola u dvije minute na Nou Campu

E. Čaušević

Fudbaleri Barcelone trenutno igraju na domaćem terenu protiv Celte u okviru 14. kola španske La Lige.

Utakmicu je bolje otvorio gostujući tim koji je u 20. minuti poveo sa 0:1. Ter Stegen je uspio čudesnom odbranom spasiti svoj tim, ali samo na kratko jer je na odbijenu loptu natrčao Aspas koji je zatresao mrežu Barce. Odbranu Ter Stegena i gol Aspasa možete pogledati na OVOM linku.

Međutim. katalonski klub je do izjednačenja stigao samo dvije minute kasnije. Paulinho je bio asistent, a golgetersku krizu završio je Messi koji je savladao golmana Celte. Gol Messija možete pogledati na OVOM linku.