Trener Ajaxa Frank De Boer posljednjih se dana najčešće spominjao u kontekstu preuzimanja klupe Tottenhama koja je odlaskom Andrea Villasa – Boasa ostala upražnjena.
Ipak je holandski stručnjak te navode negirao, kazavši da ima nezavršena posla u trenutnom klubu, Ajaxu.
„Bio to za mene veliki izazov, ipak je Tottenham veliki klub. Ipak u ovom trenutku nisam u mogućnosti ostaviti Ajax obzirom da se borimo za titulu prvaka Holandije. Bilo bi neozbiljno sada otići,“ izjavio je De Boer, te dodao:
„Nije pravi momenat za prelazak u Premiership. Kada bi se takva prilika ukazala u pogodnom trenutku vjerovatno bih ju prihvatio.“
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.