Depay debi za Lyon neće pamtiti po dobrom

Neočekivan poraz od Lillea

Lyon je u 22. kolu francuske Ligue 1 doživio neočekivan i prilično šokantan poraz od Lillea rezultatom 2:1.

Golova nije bilo sve do 38. minute kada je Benzia pogodio za vodstvo gostiju od 1:0, a to je bio rezultat prvog poluvremena.

Isti igrač je u 80. minuti sa bijele tačke doveo Lille pred pobjedu, da bi do kraja Lacazette također iz jedanaesterca uspio smanjiti na 2:1.

Za Lyon je ovo bio već osmi poraz u sezoni kojim je ostao na četvrtom mjestu na tabeli, dok je Lille 11. sa 26 bodova.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Za Lyon je na ovoj utakmici debitovao Memphis Depay koji je nedavno stigao iz Manchester Uniteda. Holanđanin je zaigrao u prvoj postavi a igru je napustio u 67. minuti.