Dinamo i Krasnodar podijelili bodove u Moskvi

28. kolo Premier lige Rusije

Moskovski Dinamo dočekao je danas na svom terenu ekipu Krasnodara u okviru 28. kola ruske Premier lige. Rezultat je na kraju susreta glasio 1:1.

Prvo poluvrijeme nije donijelo golove, a u drugom poluvremenu trebalo je samo sedam minuta da vidimo prvi pogodak.

Igrač gostiju, Pereyra je u 52. minuti prelijepim udarcem savladao golmana domaće ekipe, Shunina.

Nakon tog pogotka, u ekipi Dinama napravljeno je par izmjena te su domaći krenuli u ofanzivu koja im se isplatila u 69. minuti kada je Kokorin na asistenciju Granata pogodio za poravnanje.

Do kraja susreta promjene rezultata nije bilo te su bodovi podijeljeni.