Domaćini slabi
Jenas u duelu sa Lampardom

M. Maksimović

U tri susreta Premiershipa danas, domaćini nisu ostvarili niti jednu pobjedu. Chelsea je na Stamford Bridge remizirao sa Tottenhamom odigravši 1:1.

Oba gola su postignuta u prvom poluvremenu. Chelsea je poveo u 27. minuti, nakon kornera se na pravom mjestu našao Juliano Belletti.Gosti su uzvratili u finišu prvog dijela, kada Lampard gura u šansu Darrena Benta koji ne propušta zabiti gol za kasnije se ispostavilo konačnih 1:1.

Manchester City je u gostima potopio Sunderland 3:0. Nezaustavljiv je bio Wright-Phillips koji je za osam minuta složio dva komada, dok je mrežu Gordona načeo Ireland u 45. minuti.
Aston Villa i Liverpool su odigrali treću utakmicu danas, na kraju nije bilo golova niti pobjednika.