Scene koje ne želimo gledati: Duraković ostao bez svijesti

Nakon sudara sa svojim golmanom

Esmer Oštraković, foto: Admin Čaušević

U toku je fenomenalna utakmica u Mostaru između Veleža i Igmana, a trenutno je rezultat 3:3 iako je Velež vodio sa 3:1.

Iako je tokom cijelog susreta sve bilo usmjereno samo na fudbal, sredinom drugog poluvremena jako ružne scene na stadionu Rođeni.

Naime, vrijeme kao da je stalo u 74. minuti kada je gostujući fudbaler Elvir Duraković ostao da leži na travnjaku stadiona Veleža.

Ćeman je pokušao da boksa loptu, ali je pokupio i svog saigrača Durakovića koji je ostao bez svijesti nakon ovog duela.

U jednom trenutku su Durakoviću čak vadili jezik, ali sve je na kraju prošlo jako dobro.

Srećom nakon ukazane pomoći Duraković se pridigao, te je bio u stanju da nastavi utakmicu u Mostaru gdje njegova ekipa pokušava da ostane nporažena.

Kada je riječ o samoj utakmici krenulo je sjajno za goste iz Konjica koji su došli do vodstva u 9. minuti preko Denkovića.

Nevjerovatan preokret napravili su domaći golovima u 30. i 33. minuti a golove su postigli prvo Haskić, a zatim Le'ai.

Do kraja poluvremena viđen je još jedan gol, a postigao ga je Dejanović, te je postavio rezultat prvog poluvremena.

Na početku drugog poluvremena Duraković postiže gol za 3:2, a Bešagić u 68. minuti vraća stvari na početak i poravnava na 3:3.

Velež je imao veliku prednost nakon preokreta koji su napravili, ali nisu uspjeli da sačuvaju vodstvo.