Đurđević srušio Radnik u Humskoj

Super liga Srbije

Fudbaleri Partizana savladali su danas ekipu Radnika iz Surdulice u okviru 29. Super lige Srbije rezultatom 2:1 (0:1).

Dosta tenzija, netrpeljivosti, fizičkih i verbalnim okršaja viđeno je kako na samom terenu u Humskoj, tako i van njega. Prije početka meča došlo je do sukoba dvije navijačke grupe, a kako je nezvanično saopšteno riječ je o Grobarima i Delijama.

Gosti iz Surdulice se nisu prepali jednog od pretendenata na naslov. Igrao se 18. minut kada Arsenijević dovodi Radnik u vodstvo. Do kraja prvog poluvremena, crno-bijeli su napadali ali nikako nisu mogli da pronađu put do mreže protivnika.

Druga dionica donijela je znatno bolju igru Partizana. U 53. minuti, vezista Janković donosi domaćinu izjednačenje. Nakon toga, došlo je do mnogo tenzija i koškanja na terenu. Prvo je u redovima gostiju isključen Kyeremeh u 76. minuti, da bi nakon svega dvije minute Đurđević pogodio sa bijele tačke za 2:1, a na kraju ispostavit će se postavio i konačan rezultat.

Tu tenzijama nije bio kraj. Gosti minut kasnije dobijaju i drugi crveni karton, a zbog prigovora je u svlačionici poslat Gojković. Do kraja meča, rezultat se nije mijenjao.