Dva gola Zlatana Muslimovića
Naš napadač nemilosrdan prema golmanima u Grčkoj

Fenomenalan u Grčkoj

Zlatan Muslimović, napadač našeg nacionalnog tima i večeras je bio ubojit za protivničke golmane. Postigao je dva gola u trijumfu njegovog PAOK-a u sedmom kolu šampionata Grčke.
Muslimović je svoj tim protv Levadikosa doveo u vodstvo u 12. minutu. Sedam minuta kasnije za 2:0 zabio je Bakayoko.

Muslimović je bio «nemilosrdan» prema gostima i u 52. minutu, a Montoya je u sudijskom vremenu susreta ublažio poraz Levadikosa.

Ovim trijumfom PAOK-u je zagarantovano drugo mjesto na tabeli i poslije sutrašnjih utakmica sedmog kola. Muslimovićev tim sada zaostaje samo bod za Olyimpiacosom koji je u šešt mečeva sakupio 16.

U preostala današnja dva susreta grčkog prvenstva Larissa je izgubila kući od Panthrakikosa, a Asteras i OFI Crete su remizirali – 2:2.