Dva poraza Slobode u Slavonskom Brodu

Karlovac i MV Croatia bolji od Tuzlaka

Adnan Beganović

Fudbaleri tuzlanske Slobode proteklog vikenda učestvovali su na Memorijalnom turniru "Zvonko Milkočević" u susjednoj Hrvatskoj.

Izabranici Vlatka Glavaša doživjeli su dva poraza. Prvo su u subotu poraženi od Karlovca (1:2), da bi jučer od Slobode bolja bila i MV Croatia (1:0).

U duelu sa Karlovcem Sloboda je preko Amera Bekića u 44. minuti došla do prednosti, da bi Karlovac u drugom dijelu došao do preokreta. U 74. minuti Jerneić je postigao pogodak za izjednačenje, da bi Batarelo 3 minute prije kraja susreta donio Karlovcu pobjedu.

U duelu za 3. mjesto Tuzlaci su doživjeli još jedan poraz. Bolja od Slobode bila je MV Croatia. Jedini pogodak na utakmici postigao je Sivrić u 80. minuti susreta. Treba istači da su obje momčadi imale po nekoliko izglednih prilika, ali napadači nisu bili raspoloženi.

Inače, pobjednik turnira je Cibalia, koja je u finalu nakon jedanaesteraca svladala Karlovac.

KARLOVAC-SLOBODA 2:1(0:1)
Stadion: Strovići. Suci: Katinić, Pavić, Martinović
Strijelci: 0:1 Am. Bekić (44.), 1:1 Jerneić (74.), 2:1 Batarelo (87.)

KARLOVAC: Sunara, Golem, Husić (od 63.Šipić), Paracki, Barić, Štefančić (od 74.Tokić), Novinić (od 46. Špišić), Jerneić, Lajtman (od 64.Batarelo), Kovačević (od 46. Juroš), Karabatić (od 28.Ottochian), Ottochian (od 58. Pilipović)

SLOBODA: Mujkić (od 46.Divković), Borogovac (od 46. Borić), Jogunčić, Zoletić (od 66. Murselović), Nikolić, Gavarić, Al.Bekić, Smajlović, Malkić, Am. Bekić, Efendić (od 46. Drakul)

MV CROATIA – SLOBODA 1:0 (0:0)
Stadion: Strovići. Suci: Rajković, Filajdić, Mikolčević
Strijelci: 1:0 Sivrić (80.)

MV CROATIA: Pušeljić, Šavrić (od 46. Perković), Gavranić (od 57. Agatić), Kruljac (od 46. Jarić), Čanić, Kljajić (od 59. Đuro), Biličić (od 46. Mitrović), Vučinić (od 55. Čamber), Sivrić (od 89. Čubel), Jelčić, Duvančić

SLOBODA: Mujkić, Borogovac, Jogunčić, Zoletić (od 54. Jurić), Nikolić, Gavarić, Am. Bekić (od 58. Drakul), Smajlović (od 75. Zonić), Malkić (od 55. Alić), Salihović (od 15.Efendić), Bekić

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: