Zajmović postigao gol, njegov tim vodio 2:1, pa izgubio 3:0! Djeluje nemoguće, ali je istina...
Foto - Screenshot / Digisport

Nestvarne scene u Rumuniji

Nekadašnji fudbaler Željezničara Dženan Zajmović postigao je večeras gol za ekipu Poli Iasi u duelu protiv Viitorula.

On je zabio za 1:1 u 51. minuti meča, da bi tri minute kasnije došlo do potpunog haosa i pometnje na terenu.

Poli Iasi je zabio drugi gol u trenucima kada je nestalo električne energije. Nastala je zbrka na terenu, a sudija je odsvirao kraj meča.

Na kraju Poli Iasi je ostao bez bodova. Pobjeda je dodijeljena gostima (0:3) jer domaći nisu osigurali uslove da se utakmica odigra.

Zbog problema sa rasvjetom ovaj susret je ionako kasnio gotovo sat vremena i na kraju domaći tim itekako može da žali zbog neozbiljnosti u organizaciji meča.