Nijemac na ljeto seli u Španiju

El Confidencial: Reus dogovorio petogodišnji ugovor sa Realom

Gotovo je sigurno da će njemački reprezentativac Marco Reus na ljeto napustit redove svog sadašnjeg kluba, Borussije Dortmund.

Dvadesetpetogodišnji fudbaler, koji je osvajanje titule svjetskog prvaka propustio zbog povrede, bio je meta mnogih evropskih velikana. Interes za njega pokazali su Chelsea, Bayern i Real Madrid.

Ipak, prema pisanju španskog lista El Confidencial, Marco Reus je dogovorio petogodišnji ugovor sa Real Madridom, a pod istim finansijskim uslovima kakve trenutno u klubu sa Santiago Bernabeua imaju Toni Kroos i Karim Benzema.

Reus će prema pisanju pomenutog lista godišnje zarađivati oko 7 miliona eura, dok će Kraljevi Milionerima isplatiti obeštećenje od 25 miliona eura! Isti list piše da Reus već intenzivno ide na časove španskog jezika, te da se tako sprema za odlazak u Španiju.

Reus će u Realu zarađivati dvostruko više nego što trenutnozarađuje u redovima BVB-a.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Real Madrid Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije