Elvir Koljić zabio gol rukom, a svi na stadionu ostali šokirani jer ga je sudija priznao

Bh. napadač ponovo strijelac

E. Čaušević

Bh. napadač Elvir Koljić lagano se vraća u staru golgetersku formu.

Koljić je nakon velikih problema s povredama ponovo zaigrao na svom nivou ove sezone, te se lagano vraća u staru formu.

Bh. napadač je i večeras uspio da se upiše u listu strijelaca i zabio je svoj četvrti ligaški pogodak za Craiovu.

Craiova igra u gostima proti Sepsi Sfantu Gheorghe i gubi trenutno sa 3:1. Gosti su već u prvoj minuti primili pogodak kada je Luckassen pogodio za 1:0.

Međutim, u osmoj minuti meča na scenu je stupio Koljić koji je uspio da zabije pogodak za 1:1.

Domaći igrači su žestoko negodovali kod sudije i govorili mu da je Koljić rukom zabio gol, ali je on to ignorisao i priznao je pogodak bh. napadača za poravnanje rezultata.

Ipak, na usporenom snimku se jasno vidjelo da je lopta zaista pogodila Koljića u ruku i završila u golu, ali to sudija očito nije vidio.