Englezi imaju svoje 'veliko finale' i na njemu je pao prvi pogodak

Fulham vodi s 1:0

Teme:

Na londonskom Wembleyju upravo se igra meč Aston Ville i Fulhama.

Radi se o finalu doigravanja za plasman u Premier ligu, a pobjednik će na kraju ući u odbrano društvo engleskih klubova.

U susret kijevskom finalu Lige prvaka između Real Madrida i Liverpoola, Englezi su okupirani bogatom utakmicom na Wembleyju. Zašto bogatom? Pa pobjednik će zaraditi 200 miliona eura.

Uostalom, iduće će se sezone takmičiti s Unitedom, Cityjem, Chelseajem, Liverpoolom, Arsenalom...

A trenutno je prvo poluvrijeme, Fulham vodi s 1:0 nakon gola Toma Cairneyja u 23. minuti.