Eto'o i Higuain po četiri gola!

Španska Primera liga

Barcelona je na svom stadionu Camp Nou deklasirala Valladolid sa 6:0 u drugoj sinoćnjoj utakmici 10. kola Primere. Briljirao je Samuel Eto'o, kao i Gonzalo Higuain u pobjedi Real Madrida (4:3) nad Malagom...

Nevjerovatna je bila subotnja večer u španskom prvenstvu. Nakon što je Gonzalo Higuain zabio četiri gola za Real u domaćoj pobjedi protiv Malage s 4:3, Kamerunac Samuel Eto'o postigao je također četiri pogotka za Barcelonu, koja je imala puno lakši posao od Reala.

Međutim, za razliku od Higuaina, koji je svoje golove rasporedio na cijelu utakmicu, Eto'o je sva četiri pogotka zabio u prvom poluvremenu! Mrežu gostujućeg golama Asenja tresao je u 12., 30, 42. i 44. minuti.

Barcelona je ovom pobjedom opet preskočila Real na prvom mjestu na tabeli. Barcelona sada ima 25, a Real 23 boda.