Cesc Fabregas, najbolji Asrenalov nogometaš, priznao je kako je bio gorko razočaran nakon minimalnog poraza na Old Traffordu, ali ističe kako je pozitivna stvar to što su Topnici "odradili" teška gostovanja.rn
U ponedjeljak su Wengerovi 'dječaci' minimalno poraženi na Old Traffordu, pa su lidersku poziciju prepustili Crvenim vragovima. United, nakon 17 odigranih kola, ima 34 osvojena boda, za dva više od drugoplasiranog Arsenala i trećeplasiranog gradskog rivala Cityja.
"Pozitivna stvar je da smo već gostovali momčadima iz vrha, i svi oni moraju doći na Emirates. Znamo da možemo svakoga pobijediti kod kuće i to nam daje moral i dodatno samopouzdanje", rekao je Fabregas za službeni sajt Arsenala.
Arsenal će danas ugostiti Stoke City našeg reprezentativnog golmana Asmira Begovića.
"Sada nas čeka Stoke, a onda se moramo dobro odmoriti, prije nego li se suprostavimo Chelseaju (27. decembra). No, sada nam je najvažnija utakmica sa Stoke Cityjem. Takve utakmice obično vam pomažu da dođete do naslova", dodao je španski reprezentativac.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.