Fantastični Miroslav Stevanović zabio dva gola u pobjedi Servettea

Odlična igra

Miroslav Stevanović zabio je dva gola u pobjedi Servettea od 4:1 nad Xamaxom.

Bh. fudbaler je odigrao odličan meč, a Servette je lagano upisao tri boda u 34. kolu prvenstva Švicarske.

Domaći su poveli u 21. minuti golom Konea, a na odmor se otišlo rezultatom 1:1, nakon što je Nuzzolo zabio.

Zatim je na scenu stupio Stevanović. Pogađao je u 46. i 53. minuti za povećanje prednosti na 3:1, da bi konačnih 4:1 postavio Caspedes u 82. minuti meča.

Stevanoviću je ovo osmi gol u sezoni u kojoj ima 11 asistencija, a Servette će igrati u kvalifikacijama za Evropsku ligu.