Fatih Terim u Bukureštu radi Spahića
U okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo večeras će u Bukureštu snage odmjeriti Rumunija i Bosna i Hercegovina, a veliki broj menadžera i trenera najavio je dolazak na tribine stadiona Giuesti-Valentin Stanescu.
Inostrani mediji tvrde da će večerašnjem duelu Rumunije i našeg nacionalnog tima prisustvovati i veliki broj menadžera i trenera evropskih klubova, a jedan od njih je i novoizabrani šef struke turskog Galatasaraya, Fatih Terim.
Ovaj sjajni stručnjak na tribine stadiona Giuesti-Valentin Stanescu navodno dolazi radi kapitana Zmajeva, Emira Spahića, kojeg bi želio već od naredne sezone vidjeti u svom timu.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.