Fernandesov šou protiv Trabzona

Portugalac dvostruki strijelac

U toku je meč 4. kola grupne faze Lige Evrope između Krasnodara i Trabzonspora, a ruski tim na svom terenu vodi sa 2:0.

Na vodstvo domaćih se čekalo do 27. minute kada je Manuel Fernandes prošao jednog igrača Trabzona, a zatim i odigrao odličan dupli pas sa Olssonom i završio akciju golom za 1:0. Istina, lopta je nakon njegovog šuta zakačila jednog gostujućeg fudbalera i prevarila golmana Kardeslera.

Nije se dugo čekalo ni na drugi gol Fernandesa, ovaj put je to bila prava majstorija.

Suleymanov je poslao loptu pred gol Trabzona, a Fernandes petom pogodio za 2:0 u 35. minuti.