
Mladi nogometaš donio prva tri boda Slobodi ove sezone
Lamadžema srušio Radnik na Tušnju: "Srce mi je stalo i noge su mi se okamenile" · Intervju
Nogometaši Slobode danas su ostvarili prvu pobjedu ove sezone. U Tuzli su domaći nogometaši slavili protiv Radnika, a rezultat je bio 1:0.
Strijelac jedinog gola na utakmici bio je Kenan Lamadžema, koji je ovog januara iz Famos Vojkovića sitgao u Tuzlu.
Tako je Lamadžema postao heroj Slobode na današnjem susretu, a to je bio povod manjeg intervjua sa nogometašem Slobode.
Sloboda jako dugo nije postigla pogodak, ali danas si upravo ti uspio da budeš taj koji je prekinuo tako dug post?
"Drago mi je da sam to ja, jer sam to želio iz sveg srca a posebno mi je drago za prvu pobjedu pogotovo na Tušnju pred našim navijačima."
Oglasi
Uspio si svojim golom, koji je bio spektakularan, donijeti prvu pobjedu Slobodi ove sezone. Kakva je reakcija?
"Stvarno je bilo neopisivo i nestvarno i nadam se da će to i u sljedećim utakmicama biti ćešće."
Kakav je osjećaj bio kada je sudija podigao zastavicu? Svi na terenu su bili i više nego zbunjeni?
"Meni je u tom momentu srce stalo i noge su se okamenile. Nisam mogao vjerovati da se VAR uključuje i nisam nikad doživio dužih 5 minuta u životu."
Mnogi su Slobodu već otpisali iz borbe za opstanak u WWin ligi BiH. Može li današnja pobjeda to promijeniti?
Oglasi
"Naravno da može.Sa ovakvim pristupom i borbom sve je moguće, na čelu sa šefom Igorom Jankovićem, stručnim štabom i cijelom ekipom, jer svi dišemo kao jedan."
Odmah si pokazao da ćeš biti veliko pojačanje, ovacije navijača u Tuzli to najbolje govore?
"Došao sam ovdje da dam sve od sebe i iskorisitio bih priliku da se zahvalim navijačima na podršci i što su prepoznali moju igru i borbu na terenu", rekao je Lamadžema.
Nakon prve pobjede ove sezone ekipu Slobode narednog vikenda čeka gostovanje u Doboju kod Sloge Meridian.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.