Sloga uskoro predstavlja Ognjenovića, promjene u igračkom kadru kakve ne pamti elitni rang?

Biće mnogo odlazaka iz Doboja

Sloga uskoro predstavlja Ognjenovića, promjene u igračkom kadru kakve ne pamti elitni rang?

Adnan Beganović

Perica Ognjenović će ovih dana biti predstavljen kao novi šef struke FK Sloga Doboj, a očekuju se i velike promjene u igračkom kadru.

FK Sloga iz Doboja je u posljednjem kolu osigurao ostanak u Wwin ligi Bosne i Hercegovine, iako je to dvadesetak dana ranije izgledalo kao nemoguća misija.

No, izabranici Nedima Jusufbegovića su se “ukrcali” u posljednji voz elitnog ranga, ali nekadašnji trener Veleža i Olimpika, sada je već sigurno, neće više predvoditi Dobojlije.

Njega će na klupi naslijediti Perica Ognjenović, srbijanski stručnjak koji sa Rudarom nije uspio da ostane u društvu najboljih bh. klubova.

Ognjenović bi tokom sutrašnjeg dana mogao biti predstavljen kao novi šef struke FK Sloga, a neslužbene informacije govore da će doći do određenih promjena u stručnom štabu.

Ali ni to nije sve, odnosno tim Sloge u narednoj sezoni će izgledati mnogo drugačije, a mnoge fudbalere koje smo gledali u crvenom dresu, to više nećemo biti u mogućnosti.

Oglasi

Neslužbene informacije govore da će redove Sloge između ostalog napustiti Dejan Vidić, Boris Varga, Fedor Predragović, Alen Dejanović, Benjamin Tatar, Edvin Suljanović, Petar Kunić, Marko Đira, Nikola Mandić i Dino Hasanović.

Špekuliše se i o sudbini Tonija Jovića, Filipa Erića, Josipa Kvesića i Milana Milovanovića, no svakako će zadnju riječ po pitanju igračkog kadra imati novi šef struke.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Što se tiče eventualnih dolazaka, za sada nema nekih informacija, ali nije isključeno da put Doboja krene nekoliko fudbalera Rudara koje je trenirao Ognjenović.

Dobojlijama je potrebna “svježa krv”, ekipa se prije svega mora podmladiti i pojačati. Ona koja je ostala u Wwin ligi je sasvim sigurno bila igrački najlošija, a toga su očigledno svjesni i u samom klubu.

Top Komentari

user1676370670
Da nece Ronalda dovesti?hahaha Moj novinarcicu..
1 0
user1762280003
Ko god da bude, borcu MORA dati 12 bodova i želji ako bude trebalo za opstanka. A sve to izgubljeno ce da im vrati Široki.
0 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi