Sloga remizirala sa članom ruske elite

Čak šest pogodaka na meču

Sloga remizirala sa članom ruske elite

Adnan Beganović

Na prijateljskom susretu Sloge iz Doboja i člana ruske elipe Sochija postignuto je čak šest pogodaka.

Sloga i Sochi su odigrali dobar meč sa mnogo prilika i sa šest pogodaka, a na kraju nije bilo pobjednika.

Izabranici Marka Maksimović su prvi stigli do prednosti. Igrala se 28. minuta kada je Lazar Zilčić pogodio za vodstvo Sloge.

Međutim, samo minut nakon toga na semaforu je stajalo 1:1. Ruska ekipa je preko Francoisa Kamana stigla do izjednačenja.

Igrala se 37. minuta kada je Sochi stigao do potpunog preokreta. Aleksandr Kovalenko je pogodio za 2:1.

U 12. minuti nastavka Sloga je preeko Dejana Vidića stigla do izjednačenja.

Međutim, ekipa iz Doboja kao i nakon što je postigla prvi pogodak, samo nekoliko trenutaka kasnije ponovo vadi loptu iz mreže.

Ova put je za Sochi pogodio Artem Korneev u 59. minuti. Ipak izabranici Marka Maksimovića se nisu predavali i dvanaest minuta prije kraja preko Petra Kunića stižu do 3:3. Do kraja susreta nije bilo golova.

Prijateljski susret:
Sochi - Sloga 3:3 (Kamano, Kovalenko, Korneev - Zilčić, Vidić, Kunić)

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najčitanije iz kategorije