Osim: Da je bilo još nekoliko minuta primili bismo još jedan gol

Nakon remija protiv Slobode

Željezničar je u posljednjim minutama ispustio prednost protiv Slobode te je meč na Grbavici okončan rezultatom 2:2.

"Uspjeli smo sami sebe raniti u prvoj minuti i čitavu utakmicu se ta rana nije uspjela zacijeliti. Zabiješ dva gola i još uvijek imaš samo 2:1, ali smo im u prvoj minuti pokazali da mogu napraviti nešto u napadu", rekao je Osim te nastavio:

"U odbrani smo bili definitivno, ali tu mislim i na cijeli tim, nedovoljno čvrsti i agresivni. Naše su greške, ali greške neko isprovocira, da je bilo još nekoliko minuta primili bismo još jedan gol. Katastrofalno smo griješili u nekim situacijama."

Uslijedila je i čestitka Slobodi za kraj.

"Čestitam Slobodi na otvorenoj igri, koreknosti, nagađeni su za to."