Naš internacionalac napušta Werder

Fortuna Dusseldorf traži Huseinovića

Said Huseinović, povremeni A reprezentativac Bosne i Hercegovine koji je ovog ljeta iz Slobode prešao u Werder, u zimskom prelaznom roku bi mogao napustiti Bremen i preseliti u Dusseldorf, piše njemački Bild.  

Njemački trećeligaš objavio je listu od tri kandidata koji su na listi želja kao moguća pojačanja u zimskom prelaznom roku. Huseinović se u ovoj polusezoni nije naigrao u zelenom dresu, a obzirom da je stranac ne može nastupati za U-23 tim Werdera.

Njemački mediji navode da trener Thomas Schaaf vjeruje u našeg internacionalca, ali takođe navode da bi za Huseinović bilo dobro da pređe u klub u kojem će skupiti što više nastupa.

Huseinović je u ovoj polusezoni za Werder odigrao svega 42 minute u zvaničnim utakmicama. Dva puta je ulazio s klupe za rezervne igrače. U porazu od Bayer Leverkusena (0:2) na terenu je proveo pola sata, dok je u trijumfu protiv Eintrachta iz Frankfurta (5:0) odigrao deset minuta.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije