Iz Firenze su danas javili kako se njihov prvi golman, Francuz Sebastian Frey, povrijedio i za sada nije poznato koliko će izbivati sa terena.
"Golman Sebastian Frey zadobio je ozljedu mišića i u narednim danima procijenit će se koliko utakmica će propustiti", stoji u priopćenju na službenoj stranici kluba iz Firenze.
Ukoliko bi se radilo o težoj povredi, bio bi to zaista težak udarac za Prandellijevu momčad, koja se u srijedu navečer plasirala u osminu finala Lige prvaka. Frey je u dosadašnjih 15 utakmica Serije A primio svega sedam golova.
Fiorentina ovog vikenda igra sa Chievom iz Verone.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.